Обмін і повернення товару протягом 7-14 днів

Обмін і повернення товарів здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 • Перед відвантаженням ми обов'язково перевіряємо товари на повну придатність до використання.

 • Ви можете повернути електротовари та аксесуари протягом 14 днів з дня покупки. Ви можете повернути ножиці протягом 7 днів з моменту покупки.

 • Товар та упаковка повинні бути не пошкоджені і мати належний товарний вигляд.

 • Товар повинен мати повну заводську комплектацію.

 • Разом з товаром повинен бути наданий наш фірмовий заповнений гарантійний талон і / або наша оригінальна товарна накладна або товарний чек. А також причина, по якій товар повертається у вільній письмовій формі.Іншими словами, товар повинен бути повернутий в тому ж вигляді і складі, в якому він був відвантажений з нашого інтернет-магазину.

 • Повернення коштів і обмін товару менеджер магазину оформляє в робочий час. Перед відправкою товару Ви повинні узгодити з нашими менеджерами деталі відправки, замовивши зворотний дзвінок на сайті, або звернувшись за вказаними на сайті номерами телефонів.

 • Після отримання товару ми виробляємо огляд і перевірку товару на предмет відпо товарного вигляду, працездатності, целостноті упаковки і т.д. У деяких випадках можлива необхідність відправки товару на завод-виготовлювач для отримання офіційного експертного висновку.

 • Після огляду менеджер повідомляє Вас про стан товару, і обговорить з Вами деталі обміну або повернення платежу.
  Всі процедури проводяться з максимальною увагою і розумінням по відношенню до покупців. Всі спірні питання вирішуються шляхом доброзичливого обговорення.
  Примітка: Оплата за доставку в обидві сторони здійснюється інтернет-магазином в разі, якщо повернення і обмін товару проводиться з вини магазину (товар в замовленні не відповідає отриманому товару, або товар знаходиться не в повній комплектації, товар не має належну якість). У всіх інших випадках - оплата за доставку товару здійснюється покупцем.

  З повагою команда інтернет-магазину https://barber.com.ua/