Про магазин BARBER

Ми раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині www.barber.com.ua і представити Вам прекрасний вибір професійних інструментів як для перукарів, так і для грумерів. На нашому сайті Ви зможете придбати якісні інструменти за найдоступнішими цінами!

Ми створили зручну систему пошуку і інформативну базу про товар, які дозволять в найкоротший час підібрати необхідний товар. Наш інтернет-магазин з радістю надасть професійну консультацію з будь-якого товару і допоможе у виборі інструменту.

Відправка товару в найкоротші терміни по всій території України. Працюємо з будь-якими службами відправки і з будь-якими видами оплати для Вашої зручності!

Весь товар сертифікований і забезпечується гарантійними зобов'язаннями. Наш магазин надає послуги з гарантійного і післягарантійного сервісного обслуговування. Сертифікований сервісний центр, в якому працюють кращі майстри, виконує ремонт і заточування інструменту.
Оскільки наша компанія є прямим постачальником усіх товарів, ми пропонуємо для організацій оптові ціни. Для запиту оптових цін напишіть на пошту: info@barber.com.ua

З повагою, команда інтернет-магазину www.barber.com.ua